Eğitim

LUCA ile geleceğe hazırsınız ancak ;


Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitimle mümkündür.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder. Mustafa Kemal ATATÜRK

 

LUCA Eğitim Hizmetleri;

 

İyi kullanıcı, iyi referanstır. LUCA olarak her zaman ve öncelikli olarak eğitime önem verdik. Türkiye çapında periyodik olarak ücretsiz gerçekleştirdiğimiz uygulamalı veya uygulamasız eğitimlerle “muhasebe yazılımını iyi kullanan” kullanıcılar yarattık. Ayrıca sistem içine koyduğumuz “ interaktif eğitim – video yardım ” fonksiyonu ile eğitimlere katılamayan meslek mensubu ve kullanıcılarının aynı eğitimi almasını sağladık. Bilgisayarlarında yüklü olması gereken bazı yazılımları kolaylıkla yükleyebilmeleri ve sistem ayarlarını rahatlıkla yapabilmeleri için hazırladığımız rehber dokümanları da web sitemize koyduk.

LUCA eğitim çalışmalarımız 2007 Ocak ayından bu güne, illerde minimum 2 gün süren “temel veya orta-ileri düzey kullanıcı Eğitimleri” şeklinde düzenlenmektedir. Amacımız;  LUCA'nın profesyonel kullanımını sağlamak ve üyelerimizin iş verimliliğini artırmaktır.

Eğitim etkinliklerimiz, web sitemizdeki etkinlik takvimimizde bir hafta önceden yayınlanmaktadır. Bunun dışında gerçekleşecek eğitimler birkaç gün önceden SMS kanalı ile tüm üyelere gönderilmektedir. Eğitim ayrıntıları( Eğitimin yeri, içeriği veya özel bir bilgi) ise web sitemizde “etkinlikler” bölümünde duyurulmaktadır.

Sisteme Giriş