Türkiye'nin İlk ve Tek Web Tabanlı Merkezi Muhasebe Sistemi

x
E-Dönüşüm
Kaynaklar
Destek Talep
Tanıtım Talep
LUCA Muhasebe Sistemleri e-Posta

LUCAAA Muhasebe Yazılımı, resmi muhasebe işlemlerinin takip edildiği, kasa, yevmiye defteri, defteri kebir, mizan, KDV beyannamesi, muhtasar beyannamesi, gelir tablosu, bilanço, BA/BS formunun hazırlandığı, masraf merkezlerinin takip edildiği, muhasebe fişlerinin otomatik olarak oluşturulduğu ve resmi kurumlara gönderilmesi gereken belgelerin elektronik ortamda gönderildiği uygulamadır.


MMP; Genel Muhasebe, İşletme Defteri, Serbest Meslek Defteri ve Personel (Bordro) modüllerinden oluşmaktadır. Pratik kullanımı ile büyük kolaylıklar ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Neden Muhasebe Yazılımı?

•     Muhasebe standartlarına uygunluk,
•     Windows standartlarını kullanabilme,
•     Internetin olduğu her yerden  uygulamanın  tüm bileşenlerini kullanabilme,
•     Modüller arası tam entegrasyon,
•     Ek lisans almadan sınırsız kullanıcı tanımlama,
•     Aynı anda birden fazla kullanıcının aynı firmada işlem yapabilmesi,
•     Ücretsiz kurulum ve destek,
•     LUCA içersinden mevzuata ulaşabilme,
•     Yasal düzenlemelerin ücretsiz olarak anında sisteme yansıtılması,
•     Yedek alma işleminin merkezden yapılması,

Ayrıca,

Hızlı Fiş ile Pratik Fiş Girişi ve Doğru Raporlama: Tahsil, tediye, mahsup gibi tüm fişlerin pratik bir şekilde ve hızla girilmesini; resmi defterlerin ve kasa, mizan, gelir tablosu, bilanço gibi raporların doğru olarak alınmasını sağlıyor.

Banka Ekstrelerinin Otomatik Muhasebeleştirilmesi; Banka aracılığı ile gerçekleştirilen hareketlerin bir iş günü sonrası otomatik olarak LUCA programında muhasebeleştirilmesi, mali müşavirlerin müşterilerine çok daha hızlı hizmet verebilmesini sağlıyor. Zaman ve emek kaybının engellenmesinin yanında, uzaktan çalışma imkânı ve manuel işlemlerden doğacak hataların önlenmesi gibi önemli avantajlarla çalışmayı keyifli hale getiriyor.  

Otomatik Muhasebe Entegrasyonu: Personel, Serbest Meslek Defteri işlemleri muhasebe entegrasyonu otomatik olarak gerçekleşerek yevmiye kayıtları oluşturulur.

Mevzuata uygun sürekli güncelleme, Eğitim ve Destek Hizmetleri; Yazılım üye önerileri, mevzuat ve koşullara bağlı olarak sürekli güncelleniyor ve aynı anda tüm kullanıcıların hizmetine sunuluyor.  Çağrı merkezi ve mail desteği ile sürekli destek, planlı olarak gerçekleştirilen eğitimlerle de yazılımın en verimli şekilde kullanılması sağlanıyor.

Türkiye’nin çok önemli bir projesi olan LUCA, aktif olduğu günden beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin zaman, mekan, sorunlarını ortadan kaldıran, dolayısıyla verimliliği artıran bir ürün olarak piyasada yer almıştır. Ayrıca Türkiye’deki tüm Serbest Muhasebeci Mali müşavirleri merkezi bir sistemde buluşturmuş ve değişen muhasebe standartlarına hızla uyum sağlayacakları alt yapıyı da sunmuştur. Amacımız; sürekli gelişen ve güncellenen ürünlerimiz aracılığıyla, tüm meslektaşlarımızın yeni ekonominin iş modellerine uygun çözümlere ulaşmalarını sağlamaktır.

Broşür için Lütfen Tıklayınız...